Rajdy konne nad morze


Doświadczenie

Uczestnicy

Codziennie na koniu

Pobyt

Poziom jazdy 3

 
Przynajmniej 3 osoby

6-8 godzin dziennie

8 dni


Przeżyj ekscytujące wakacje w Polsce i poznaj polską gościnność podczas tej wycieczki! Ciesz się spokojem i nietkniętą przyrodą, z dala od turystów. 

Fantastycznie piękne krajobrazy, jazda przez lasy i przez niewielkie wzgórza do zachęcających jezior, 

w których można się ochłodzić z koniem lub bez, w zależności od pogody - czysta natura, piękne krajobrazy i relaks dla duszy!


Jak wygląda rajd konny nad morze?

Przeżyj ekscytujące wakacje w Polsce i poznaj polską gościnność podczas tej wycieczki! Ciesz się spokojem i nietkniętą przyrodą, z dala od turystów. Fantastycznie piękne krajobrazy, jazda przez lasy i przez niewielkie wzgórza do zachęcających jezior, w których można się ochłodzić z koniem lub bez, w zależności od pogody - czysta natura, piękne krajobrazy i relaks dla duszy


Plan podróży

Dzień 1: Przyjazd wszystkich uczestników do pensjonatu do godz. 15.00. Na miejscu zostaniesz powitany i przedstawiony przewodnikowi. Po południu poznasz swojego konia i wybierzesz się na pierwszą jazdę próbną, która potrwa od jednej do dwóch godzin. Koń ten przewiezie Cię przez kilka-kilkanaście kilometrów w ciągu następnych dni. Nocleg pierwszego dnia w pensjonacie, a po jeździe próbnej czeka na Ciebie wieczorny posiłek.

Dzień 2: Po wspólnym śniadaniu wsiądziesz na konia i wyruszysz w podróż do wspaniałej, dziewiczej przyrody! Dziś przez 5-6 godzin będziesz siedział w siodle i jechał w kierunku Kołacza. Czekają tu na Ciebie wspaniałe, ciche miejsca, zupełnie pozbawione turystów. Tutaj możesz cieszyć się ciszą i odosobnieniem oraz zrelaksować się na koniu. Noc spędzisz w domku myśliwskim bezpośrednio nad jeziorem, gdzie z miłością przygotowana zostanie typowa polska kuchnia.

Dzień 3: Dziś rano śniadanie w domku myśliwskim, a następnie przejazd do Nosowo. Będziesz teraz jeździł po ścieżkach historycznych. Na lewym brzegu rzeki Liśnica znajduje się stary majątek rycerski, który przez ponad sto lat był własnością rodziny von Kleist, obejmujący piękne, rozległe tereny leśne. Podjeżdżasz pod bramę tej imponującej posiadłości, ale niestety nie możesz już do niej wejść. Spędzamy noc w imponującej, dostojnej atmosferze w zamku w Nosowie, zbudowanym w 1530 r. niedaleko małej rzeki lub w gospodarstwie polskiego karczmarza, który gotuje doskonałe jedzenie. W parku znajduje się sosna japońska.

Dzień 4: Jedziecie do miejscowości Mielenko na kemping Ara, który znajduje się około 150 m od plaży. 150 m od plaży słychać szum morza. Na plaży i morza, można również popływać w morzu. Wieczorem śpicie w domku na kempingu, który jest niedaleko od plaży, lub jeśli jest co najmniej uczestników co najmniej 5 kolarzy, noc spędzicie w hotelu SPA w Mielnie.

Dzień 5: Wczesny ptak łapie robaka, to motto dzisiejszego dnia - wstańcie wcześnie, wsiądźcie na konie i ruszajcie w drogę! Zjedziesz na pustą jeszcze plażę i wzdłuż wybrzeża Morza Bałtyckiego w kierunku wschodu słońca - to niezapomniane przeżycie. Następnie zjesz śniadanie w willi i powoli wrócisz konno na kolejną noc w zamku.

Dzień 6: Powrót do domku myśliwskiego. Ciesz się czystą przyrodą na koniu - przez lasy i niewielkie wzgórza.

Dzień 7: Ostatniego dnia jazdy można jeszcze raz podziwiać piękne, spokojne i ciche krajobrazy. 

Dzień 8: Ostatnie śniadanie, wyjazd. 

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w planie podróży.


Siodła

Jeździmy głownie w stylu angielskim ale dostępne mamy siodła wojskowe, siodła rajdowe, siodła westernowe (pod warunkiem, że dane siodło pasuje do konia, który został wybrany).


Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w harmonogramie imprezy.


Rajdy konne nad morze terminy 2024

Sezon A
Sezon B


Sobota 08.06.-Sobota 15.06.
Sobota 31.08.-Sobota 07.09.

Terminy na lipiec i sierpień tylko na zapytanie.


Aktualne ceny są tutaj.